HOIAMED

HHealth I OOpportunity I Iinspiration I AAwareness

Hoiamed-i lugu ulatub aastate taha. See, kes me meeskonnana oleme täna, on kujunenud läbi koostööprojektide ja mis veel olulisem, läbi varasema koos töötamise kogemuse.

Me ei ole lihtsalt kolleegid, me teame teineteist läbi ja lõhki, tunneme oma tugevusi ja nõrkuseid; teame, mis meid sütitab ja mille puhul tuleb aeg maha võtta ja arutleda. Me hingame samas rütmis. Sellepärast saamegi kombineerida ja pakkuda just selliseid oskusi ja lahendusi, mis ettevõtteid kõige paremal viisil turul edasi viivad. 

Meie silmapaistvat kogemuste pagasit täiendab sära, tahe, jõud ja ambitsioon tegutseda. Me kavatseme neid loomuomadusi hoida ja kavatseme püsida värskena ka siis, kui oleme juba aastaid turul tegutsenud.

HOIAMEDi Teenused

Meie Teenused

Meie teenused hõlmavad teemasid, mis toetavad meditsiiniettevõtteid uutele turgudele laienemisel. Pakume teenuseid alates turuanalüüsist ja strateegia arendamisest kuni hanke halduse ja F2F kohtumisteni. Me mõistame uuele turule sisenemisega kaasnevaid väljakutseid ning meie eesmärk on aidata teil selles protsessis hõlpsalt navigeerida. 

HOIAMEDi INIMESED

Võtmeisikud

Meie lugu sai alguse tahtest ja julgusest, midagi päriselt ära teha ja teha seda kombinatsioonis teadmised, oskused ja kirg. Meid on rohkem kui kaks, meil on meie meeskond, eksperdid, spetsialistid, tugivõrgustik. Kui sul on koostöömõtted või soov meie meeskonnaga liituda võta meiega ühendust.

Reilika Paas

Co-founder/tootejuht

+372 5592 2663

reilika@hoiamed.ee

Kaira Pärenson

Co-founder/tootejuht

+ 372 5309 0793

kaira@hoiamed.ee

Tooted otse allikast

Hoiamed on oma partnerite kohapealne meeskond, mis on võimaldanud tootjatel turule tulla konkurentsivõimelisema hinnatasemega, tagada klientidele kohapealne tugi ja sujuv suhtlus. Oleme oma klientide soovil üles ehitanud ka e-poe, mida saate külastada allpool olevale nupule klikates. See vajadus tekkis sellest, et klientidel on tooteid, millega on lihtsam end nähtavaks teha läbi e-poe.

Kui te olete otsimas ka tooteid professionaalseks kasutuseks, siis see nimekiri on pikk - kirjuta info@hoiamed.ee.

Tutvu tootevalikuga meie e-poes.

90%

....... toodetest otse allikast

Meie Partnerid

Meiega siin ja sealpool piire