MEIST

Kirjutage meile info@hoiamed.ee

MEILE ON OLULINE

KVALITEET

Me ei saada enda nime alt välja dokumenti ega kaupa, millesse me ise ei usu.  Öeldakse, et saatan peitub detailides ja nii see ongi.

AUSUS

Kui toote/teenuse turule toomine ei ole meie pädevuses või turule sisenemise kulud ületavad oodatavat investeeringut või mõttekust, siis me oleme ausad ja anname ka sellest teada. Me ootame ausust ja avatust ka meie klientidelt, nii saame koos laduda tugeva koostöö aluse.

KOOS TÖÖTAMINE

Meile on oluline, et meid kaasatakse ettevõttesse kui oma inimesi. Me oleme üks meeskond ja me tegutseme koos ühiste eesmärkide nimel. Me teeme oma tööd südame ja kirega ning ootame, et meie kliendid on meiega samal lainel. Koos jõuab rohkem.

MEIE INIMESED

Reilika Paas

Co-founder/tootejuht   –  reilika@hoiamed.ee  –  +372 5592 2663

Reilika on viimased 17 aastat koordineerinud ning juhtinud mahukaid mitmeaastaseid arendusprojekte, millest viimased 10 aastat on ta pühendanud rahvusvahelistele meditsiini-alastele teadusprojektide koordineerimisele ja juhtimisele. Reilika käe läbi on rahastatud teadusprojekte rohkem kui 20 miljoni EUR ulatuses, tänu millele on ta lihvinud oma põhioskusi  alates meeskonna värbamisest, hanke protsessides osalemisest kuni lõpetades finantsplaneerimise ja strateegilise juhtimisega. Reilika omab laia kontaktvõrgustikku erialaspetsilistidest, teaduritest ja tippkonsultantidest rahvusvahelisel tasandil. 

Põhikompetentsid:  projektide juhtimine, strateegiline planeerimine, eelarvestamine,  statistilised analüüsid, tehniliste raportite kirjutamine, müügitekstide ettevalmistus, MSA, hankekorraldus, turundustegevuste korraldus.

 

Kaira Pärenson

Co-founder/Tootejuht  –  kaira@hoiamed.ee  –  +372 53090793

Enam kui 15 aastat töötanud erinevates meditsiinitarvikuid ning – seadmeid tootvates ning edasimüüvates ettevõtetes – nii müügijuhina, tootejuhi kui ka  brändijuhina, kattes selliseid valdkondi nagu oftalmoloogia, ortopeedia, neuroloogia, günekoloogia, kardioloogia, laboritarvikud/analüsaatorid, meditsiiniliste jäätmete käitlus. Viimasel 5 aastal on Kaira töökohtadega seoses keskendunud lisaks Eestile ka Baltikumi, Skandinaavia ja Poola turule. Kairale pole võõras ka rahvusvahelistel messidel osalemine, tootjate esindamine ja temaatiliste koolituste ning seminaride läbiviimine.

Põhikompetentsid: turuanalüüsid, strateegiline juhtimine, pika-ajalised müügitaktikad ja protsessid, läbirääkimised, hangete ettevalmistus, osalemine ja teenendamine.

Soovid osa värskusest?

HoiaMed ei karda näidata oma meeskonna nägu, me jagame, mis on läinud hästi, mis on läinud halvasti  – ehk jagame teiega oma lugu. Kui Sa tahad meid „head-huntida“, siis võite seda julgelt teha, tulge „jahtige“ kasvõi tervet meeskonda, sest me oleme avatud igasugustele valdkondlikele koostöövormidele ja ettepanekutele. Miks on mõistlik värvata endale töötaja asemel terve meeskond loe klikates siia:

Kui aga Sul on ületamatu soov muutuste järele ja tahad, et oleksid üks osa HoiaMed loost, siis meie uks on avatud – tule ja räägime!

0
+
SPETSIALISTI KONTAKTVÕRGUSTIKUS
0
H
TUGI SAADAVAL
0
+
KOHVITASSI PARTNERITEGA JOODUD
0
%
POSITIVE REVIEWS